madame chromatique fundacja wsp贸艂praca

馃専 Fundacja Madame Chromatique – wsp贸艂praca 馃専

馃枈W pi膮tek, 12 kwietnia 2024, nasz Instytut Post臋powania Tw贸rczego z rado艣ci膮 og艂osi艂 rozpocz臋cie wsp贸艂pracy z Fundacja Madame Chromatique. Fundacja ta, b臋d膮ca projektem zespo艂u pasjonat贸w sztuki, profesjonalist贸w z rynku artystycznego oraz cz艂onk贸w Polskiego Zwi膮zku Artyst贸w Plastyk贸w, wraz z grup膮 Ambasador贸w projekt贸w, mecenas贸w sztuki i partner贸w, stawia sobie za cel promocj臋 sztuki wsp贸艂czesnej w Polsce i za granic膮.

馃枈Dzi臋ki tej wsp贸艂pracy, nasi uczniowie b臋d膮 mieli mo偶liwo艣膰 uczestniczenia w inspiruj膮cych wydarzeniach ju偶 w najbli偶szym czasie:

鉃★笍Mi臋dzynarodowa Wystawa Sztuki AI (18 kwietnia) 鈥 odkryjcie, jak sztuczna inteligencja rewolucjonizuje sztuk臋.
鉃★笍SLOW FASHION & DESIGN (26-27 kwietnia) 鈥 przy艂膮czcie si臋 do rozm贸w o zr贸wnowa偶onej modzie i spotkajcie innowacyjnych projektant贸w.

Ale to dopiero pocz膮tek鉂楋笍 Jako partnerzy b臋dziemy mieli szans臋 bra膰 udzia艂 w kolejnych imprezach, zar贸wno jako widzowie, jak i wsp贸艂tw贸rcy. To fantastyczna okazja, aby nasza spo艂eczno艣膰 uczniowska zanurzy艂a si臋 g艂臋biej w 艣wiat sztuki i kultury.

Zapraszamy wszystkich uczni贸w do wzi臋cia udzia艂u w tych wydarzeniach. To nie tylko szansa na zdobycie nowych do艣wiadcze艅, ale i na rozwijanie w艂asnych pasji i talent贸w. Inspirujcie si臋 i tw贸rzcie razem z nami! 馃帹馃専