Galeria Sztuki Olimpus – spotkanie z twórczością Andrzeja Łobodzińskiego
W dniu 18 maja b.r. klasa II NLSPEI była z wizytą w Galerii Sztuki Olimpus na wystawie „Andrzej Łobodziński / W głębi dostrzegłem coś w rodzaju wieży”.„W latach siedemdziesiątych XX w. Andrzej Łobodziński, na potrzeby pracy dydaktycznej w łódzkiej PWSSP opracował program dla Pracowni Podstaw Kompozycji. Rdzeniem programu była koncepcja struktury formalnej dzieła sztuki opartej…
