marek michalak konferencja

„KONFERENCJA NASZE PRAWA WIELKA SPRAWA – PODRÓŻ DO ŚWIATA DZIECI Z DR MARKIEM MICHALAKIEM”

Z przyjemnością informujemy, że 25 stycznia 2024 roku odbędzie się wyjątkowe wydarzenie pod hasłem „Nasze Prawa Wielka Sprawa – Podróż do Świata Dzieci z Dr Markiem Michalakiem”.

Spotkanie poprowadzi Oktawia Braniewicz wykładowczyni, Rzecznik Akademicki AHE w Łodzi, Stały Mediator Sądowy przy SO w Łodzi oraz popularyzatorka praw człowieka.

  • Data: 25 stycznia 2024
  • Godzina: 11:30 – I blok dla dzieci; 13:15 – II blok dla młodzieży i dorosłych
  • Lokalizacja: ul. Rewolucji 52, Łódź

Prelegent:

Dr Marek Michalak, założyciel Instytutu Praw Dziecka im. J. Korczaka, kanclerz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu, autor bestsellerowej serii dla dzieci o wartościach i prawach dziecka, zabierze uczestników w inspirującą podróż po świecie dziecięcych praw.

Dr Michalak w swoich książkach uwydatnia, że prawa dziecka są integralną częścią praw człowieka, które nawet jeśli nie są oczywiste, to zasługują na pełną ochronę.

Plan Wydarzenia:

  • I blok – godz. 11:30: dla dzieci 
  • II blok – godz. 13:15: dla młodzieży oraz dorosłych

Wstęp:

Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy! Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Dodatkowo:

Po spotkaniach będzie możliwość zakupu książek dr Marka Michalaka oraz zdobycia autografu z dedykacją.

Dołączcie do naszej podróży przez świat dziecięcych praw – to wydarzenie, które nie tylko edukuje, ale także inspiruje do działania na rzecz praw i dobra najmłodszych!

Patronat:

Wydarzenie z dumą obejmie patronat Instytutu Praw Dziecka im. Janusza Korczaka oraz Międzynarodowej Kapituły Orderu Uśmiechu.

konferencja marek michalak