Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych Edukacji Innowacyjnej w Łodzi (NLSPEI).

„NLSPEI : Twórcze źródło inspiracji w świecie sztuki filmowej i fotografii”

Nasza szkoła to miejsce, gdzie sztuka spotyka innowacyjne podejście do edukacji, dając uczniom możliwość rozwoju swoich pasji w dziedzinie sztuk plastycznych.

W ostatnich tygodniach nasza pracownia podstaw fotografii i filmu stała się miejscem intensywnego twórczego wysiłku. Co tydzień powstają nowe prace, a ich poziom artystyczny rośnie nieustannie. Chcielibyśmy podzielić się z Wami najnowszymi osiągnięciami naszych utalentowanych uczniów.

Ostatnio skupiliśmy się na fascynujących technikach oświetlenia, które sprawiły, że nasze prace zyskały nową jakość. W ramach zajęć poświęconych fotografii eksperymentowaliśmy z high key (kontrolowane prześwietlenie), co zaowocowało niezwykle efektownymi zdjęciami. Ponadto, zgłębialiśmy tajniki open flash, czyli wielokrotnego użycia błysku przy otwartej migawce, co dodaje dynamiki i głębi naszym fotograficom.

Z dumą chcemy ogłosić, że już teraz planujemy rozpoczęcie nowego semestru, który będzie pełen fascynujących wyzwań. Tym razem wyruszamy w ekscytującą przygodę z tematyką filmową.

A teraz, pragniemy zaprosić Was do naszej wirtualnej Galerii, gdzie prezentujemy najnowsze dzieła uczniów z klasy 1 NLSPEI.