Slow Fashion & Design

Nasi Uczniowie z Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi Wznieśli Się na Wyżyny Podczas Slow Fashion & Design

Z ogromną dumą informujemy, że w dniach 26-27 kwietnia 2024 roku, uczniowie naszego Niepublicznego Liceum Sztuk Plastycznych w Łodzi brali aktywny udział w prestiżowym wydarzeniu Slow Fashion & Design. Wydarzenie to, odbywające się w sercu Łodzi, zgromadziło pasjonatów mody, którzy podzielają wartości zrównoważonego rozwoju i ekologicznego podejścia do projektowania.

Nasi kreatywni uczniowie mieli niepowtarzalną okazję do rozwijania swoich umiejętności podczas interaktywnych warsztatów takich jak HandmadeMalowanie UpcyclingTworzenie z gliny oraz Fashion podstawy Upcyclingu & More. Te praktyczne zajęcia pozwoliły im nie tylko na zdobycie cennych doświadczeń, ale również na wyrażenie własnej artystycznej wizji w twórczy sposób.

Nasi uczniowie mieli również możliwość uczestniczenia w pokazach mody.

Na wydarzeniu nasza utalentowana Zofia Tyfy, zaprezentowała swoją suknię stworzoną w duchu slow fashion. Jej talent i zaangażowanie stanowiły inspirację dla wszystkich obecnych.

Miło nam również poinformować, że nasze Liceum Plastyczne oraz Szkoły Edukacji Innowacyjnej były partnerami tego wyjątkowego wydarzenia. To dla nas zaszczyt móc wspierać inicjatywy promujące kreatywność, świadomość i innowacyjność.

Zapraszamy do śledzenia naszej szkoły, gdzie talent spotyka się z inspiracją, a kreatywność nie zna granic.

Oto kilka ujęć z tego niezapomnianego dnia! 📸✨