DNI OTWARTE PLASTYK SZKOŁA LICEUM

” DNI OTWARTE – 21.03.2024r. ” 🎨🎶 OBRAZ I DŹWIĘK 🎶🎨

Z ogromną dumą i radością serdecznie zapraszamy wszystkich na Dni Otwarte w naszym Liceum, które odbędą się 21 marca 2024 roku. To wyjątkowa okazja, aby osobiście poznać naszą szkołę, nawiązać kontakt z nauczycielami i uczniami oraz zgłębić naszą ofertę edukacyjną.

Przyjdź i…

• Sprawdź, jak prezentuje się nasza szkoła, poznaj naszych nauczycieli i uczniów.
  • Zadaj pytania, które nurtują Cię najbardziej.
  • Dowiedz się, w jakich klasach możesz rozwijać swoje talenty artystyczne.
  • Weź udział w fascynującej grze terenowej na terenie naszej inspirującej placówki.
  • Przekonaj się, jak rewelacyjnie można zrelaksować się podczas przerw szkolnych.

Specjalności i specjalizacje:

• TECHNIKI GRAFICZNE – PROJEKTOWANIE GRAFICZNE
  • FOTOGRAFIA I FILM – FOTOGRAFIA ARTYSTYCZNA

Co oferujemy:

• Patronat Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
  • Liczne konkursy oraz wystawy prac naszych utalentowanych uczniów.
  • Profesjonalne sale plastyczne.
  • Od września jako jedyna szkoła w województwie łódzkim wprowadzamy zajęcia za darmo z sztucznej inteligencji oraz dronów.
  • Minimalizujemy ilość prac domowych.
  • Dodatkowo:
  • NISKIE CZESNE
  • SALA DLA UCZNIÓW ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI
  • POŁOŻENIE W CENTRUM MIASTA
  • EUROPEJSKIE STANDARDY NAUKI
  • PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW MATURALNYCH I ZAWODOWYCH
  • DOŚWIADCZONA KADRA

W RAMACH DNI OTWARTYCH SZKÓŁ EDUKACJI INNOWACYJNEJ I NIEPUBLICZENEGO LICEUM SZTUK PLASTYCZNYCH EDUKACJI INNOWACYJNEJ

REALIZOWANY BĘDZIE PROJEKT ARTYSTYCZNY

🎨🎶 OBRAZ I DŹWIĘK 🎶🎨

wystąpi orkiestra „ Łódzkie Smyczki” z Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. H. Wieniawskiego w Łodzi pod dyrekcją prof. Ryszarda Osmolińskiego, w tym roku przypada Jubileusz 35lecia jej działalności artystycznej

W programie koncertu:

1️⃣ Antonio Vivaldi – koncert skrzypcowy „Wiosna” z cyklu Cztery Pory Roku

2️⃣ Henryk Wieniawski – Romans d-moll (arr. B.K.Przybylski)

3️⃣ Wojciech Kilar – ORAWA na orkiestrę smyczkową

kompozycje plastyczne inspirowane muzyką zaproponuje Studio 03 – Łódzka Scena Plastyczna, które w tym roku – obchodzi 34 lat działalności artystycznej.

📅 HARMONOGRAM REKRUTACJI:

• 21 marca – dzień otwarty szkoły
  • od 21 marca do 3 czerwca – składanie dokumentów (podań o przyjęcie do szkoły)
  • 13 i 14 czerwca – egzaminy (praktyczny i teoretyczny)
  • 20 czerwca – ogłoszenie list kandydatów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych
  • od 21 czerwca – czas na wnoszenie odwołań do dyrektora szkoły
  • do 8 lipca – rozpatrzenie odwołań przez dyrektora szkoły
  • do 31 lipca – składanie świadectw (ukończenia szkoły podstawowej oraz zaświadczenie o wynikach egzaminu ósmoklasisty)
  • 1 sierpnia – ogłoszenie listy przyjętych

Dołącz do nas! Zaprojektuj z nami swoją przyszłość! Czekamy na Ciebie pod adresem ul. Rewolucji 1905r. nr 52, 90-213 Łódź. 🌟