Wernisaż poplenerowy prac uczniów w łódzkim ZOO
Serdecznie zapraszamy na otwarcie wystawy oraz wernisaż prac uczniów Plastyka, które powstały podczas wiosennego pleneru malarskiego naszej szkoły. Jak co roku uczniowie Plastyka wzięli udział w plenerze malarskim, który rozwijał ich umiejętności twórcze, warsztat, technikę i nauczył czujnej obserwacji otaczającego nas świata. Uczestnikami wiosennego pleneru malarskiego odbywającego się na początku maja, byli uczniowie klas 1,…
